Plán akcí pro školní rok 2016/2017

Během školního roku 2016/2017 PROBÍHAJÍ PROJEKTY:

 

Září

10. Hudební vystoupení pro sedmdesátníky

27. Koncerty táborového orchestru

Říjen

6. - 30. Návštěva výstavy NALEZENÁ ROVNOVÁHA, Muzeum Napajedla 

21. - 22. Soustředění pěveckého sboru HeXaM 

24. Vystoupení pěveckého sboru HeXaM na Pokládání věnců

Listopad

  Ukázky hudebních nástrojů v hodinách PHV

3. - 27. BILANCE - výstava Emila Slámy v Muzeu Napajedla

6. Mezinárodní akordeonové dny v Praze 2016

6. Hudební odpoledne v Halenkovicích 

12. Festival vážné hudby Pocta R. Firkušnému

16. Zájezd na koncert Richarda Galliana, Filharmonie Brno 

17. Mezinárodní akordeonová soutěž - Poprad 

19. - 20. Smyčcové kurzy KM STRINGS 2016  

23. Besídka v Domově pro seniory Napajedla - Husova 

24. Besídka v Domě s pečovatelskou službou - Sadová 

25. Rozsvěcování vánočního stromu - Napajedla

26. Rozsvěcování vánočního stromu - Halenkovice 

29. Třídní koncert žáků p. uč. Šárky Trávníčkové, sál ZUŠ  

30. Třídní koncert žáků p. uč. Lenky Hanáčkové, sál ZUŠ 

Prosinec

1.-31. Vánoční výstavy  v budově školy a na odloučených pracovištích

1.-31. Výstava Hudba v obrazech v budově školy 

7. Besídka v Domě s pečovatelskou službou -  Pod Kalvárií 

9. Mezinárodní akordeonová soutěž Przemysl 

12. Třídní koncert žáků p. uč. Kuběnové, Klášterní Kaple 

13.  Vánoční koncert v Babicích

18. Adventní koncert, kostel Bílovice 

19. Vánoční besídka žáků p. uč. Strašákové 

21. Adventní koncert, kostel sv. Bartoloměje Napajedla

Leden

 6. Novoroční koncert Filharmonie B. Martinů, sólista Martin Kot

23. Třídní koncert žáků p. uč. Kosové, Klášterní kaple 

30. Školní kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře na klavír, Klášterní kaple 

Únor

1. Třídní koncert žáků p. uč. Kláry Míčové a Jana Divokého, Klášterní kaple

6. Zpěváčkový koncert 

8. Setkání s hudbou, Pocta Mistru R. Firkušnému - XVII. ročník 

8. Besídka p. uč. Trávníčkové, Klášterní kaple 

9. - 10. Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře na klavír, ZUŠ R. Firkušného Napajedla

27. Školní kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje  

28. Koncert posluchaček Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž, absolventek ZUŠ R. Firkušného Napajedla 

Březen

 1.  Školní kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře na kytaru, sál školy

 6. Jarní besídka žáků p. uč. Prokopa 

 8. Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře na housle a violu, ZUŠ Slavičín

 8. Vystoupení žáků v DPS Kalvárie 

14.  Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře na kytaru, ZUŠ Zlín Jižní Svahy

15. Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře na violoncello a kontrabas, ZUŠ Otrokovice

15. Koncert posluchačů Konzervatoře P. J. Vejvanovského 

16. Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře na klavír, ZUŠ Kroměříž

23. Vernisáž výstavy Eva Prokopcová Išková - obrazy ( hudební vystoupení ) 

23. Kytarová soutěž Zlín 2017 - 2. ročník ( ZUŠ Harmonie Zlín)  

28. Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře na housle a violu, ZUŠ Uherské Hradiště

29. Den učitelů 

29. Mezinárodní akordeonová soutěž Vilnius, Litva 

Absolventské předehrávky

  Duben

3. Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře na violoncello a kontrabas, ZUŠ Zlín

3. Třídní besídka žáků p. uč. Tomšů 

4. Vernisáž Evžena Jecha ABSTRAKTNÍ GEOMETRIE - pěvecké vystoupení 

8. Vernisáž výstavy pedagogů VO ZUŠ Zlínského kraje, zámek Bystřice pod Hostýnem

15. - 30. Projekt ZUŠkolka - ukázky hudebních nástrojů v MŠ  

20. Vernisáž absolventské výstavy, Klášterní Kaple

21. Mezinárodní akordeonová soutěž Trossingen, Německo 

21. - 23. Soustředění pěveckého sboru HeXaM

24. - 30. Výstava fotografií Martiny Crlové k projektu Malí velcí filharmonici  

25. Třídní besídka p. uč. Verbíka  

27. Třídní besídka p. uč. Kunerta a p. uč. Čtvrtlíka 

27. - 29. Mezinárodní akordeonová soutěž Ostrava 2017

28. Krajské kolo soutěžní přehlídky výtvarného oboru, Bystřice pod Hostýnem 

Květen

1. - 12. Výstava fotografií Martiny Crlové k projektu Malí velcí filharmonici 

1. - 20. Projekt ZUŠkolka - ukázky hudebních nástrojů v MŠ  

2. Pietní akt 

2. Koncert akordeonového oddělení Pražské konzervatoře, host Martin Kot 

9. - 10. Projekt ZUŠkolka  - ukázkové hodiny keramiky pro MŠ Napajedla 

10. 1. absolventský koncert, Klášterní Kaple 

12. Ústřední kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře na violoncello, Liberec 

13. Festival ZUŠKA?ZUŠKA! - park Komenského - dílny, vystoupení...

15. 2. absolventský koncert, Klášterní Kaple  

16. Projekt ZUŠkolka - ukázkové hodiny keramiky, MŠ Babice 

16. Vystoupení pro maminky - Babice

22. MALÍ VELCÍ FILHARMONICI - Koncert ve Sněmovním sále Arcibiskupského zámku v Kroměříži

23. MALÍ VELCÍ FILHARMONICI - Koncert v kulturním domě, Uherský Brod

23. Projekt ZUŠkolka - ukázkové hodiny keramiky pro MŠ Halenkovice 

24. Projekt ZUŠkolka - ukázkové hodiny keramiky pro MŠ Topolná

24.  Hudební pořad pro MŠ, kino Napajedla

25. Zájezd na koncert Igora Ardaševa, Filharmonie B. Martinů Zlín

26. - 30. Festival ZUŠKA?ZUŠKA! -  Divadelní zóna Zlín

29. Třídní koncert žáků p. uč. Kuběnové a Münsterové 

30. MALÍ VELCÍ FILHARMONICI - Koncert v Kongresovém centru, Zlín

30. Percussion SHOW 2017, Uherské Hradiště

31. Třídní besídka p. uč. Trávníčkové  

31. Výtvarné dílny v parku Komenského Zlín - Divadelní zóna při MFF 

Červen

1. Vystoupení Jazzbandu - Divadelní  zóna Zlín

1. - 3. Festival ZUŠKA?ZUŠKA! - Divadelní zóna Zlín

2. - 6. Mezinárodní akordeonová soutěž Alcobaca, Portugalsko 

4. Promenádní koncert

5. - 9. Postupové zkoušky 

12. Třídní koncert p. uč. Kosové 

12. - 16. Zápis do hudebního oboru 

12. - 13. Zápis do výtvarného oboru

14. Třídní koncert žáků p. uč. Kláry Míčové a Jana Divokého

16. Vystoupení v Knihovně B. Benešové

17. Hudba na kole - Tři grácie, Valtice  

22. Vystoupení na vernisáži 2017 Napajedla - Město na řece / 1997 Morava - Řeka ve městě 

26. Vyřazení absolventů, Klášterní Kaple

27. Zájezd do Prahy - návštěva ND a NG 

Červenec

9. - 16.  Hudební tábor

Srpen